Nowy produkt

40000 Przedmioty

Interior cleaner , środek do czyszczenie wnętrza i kokpitu

INTERIOR CLEANER - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA I KOKPITU

18,69 zł

Więcej informacji

INTERIOR CLEANER 

Środek do czyszczenie elementów wnętrza i kokpitu
INTERIOR CLEANER  250 ml , 500ml , 1L , 5L do wyboru

Czym charakteryzuje się Interior Cleaner?

Opis produktu

Interior Cleaner to nasz wielozadaniowy, bezpieczny produkt do czyszczenia elementów wewnętrznych. Przeznaczony do usuwania tłustych śladów, kurzu oraz wszelkich zabrudzeń między innymi z deski rozdzielczej, wyświetlaczy LCD, elementów drewnianych, aluminiowych oraz karbonowych. Świetnie spisuje się także na foliach i pozostałych materiałach. Czyści także tkaniny i tapicerkę materiałową. Odtłuszcza powierzchnię i pozostawia ją matową. Podczas rozprowadzania pędzelkiem lub szczoteczką dociera w najdrobniejsze pory i rozpuszcza brud. Podczas pracy umiarkowanie się pieni. Jest delikatny, a zarazem bardzo skuteczny. Przelewając go do pianowniczki wytworzysz gęstą pianę czyszczącą. Nadaliśmy mu delikatny, orzeźwiający zapach wyczuwalny podczas czyszczenia. Umila pracę we wnętrzu i pozostawia efekt świeżości. Mając wiedzę jak wyczyścić wnętrze samochodu, sięgnijcie również po odpowiednie zabezpieczenie tworzyw. Polecamy formułę Interior Dressing

Jak wyczyścić wnętrze samochodu?

Instrukcja użycia

Przygotuj Interior Cleaner oraz czystą mikrofibrę.Zwilż szmatkę i usuń brud z zanieczyszczonej powierzchni. W trudno dostępnych miejscach użyj pędzelka lub szczoteczki. Produkt jest bardzo delikatny, a zarazem skuteczny. Możesz aplikować go bezpośrednio na zabrudzone powierzchnie bez ryzyka uszkodzenia. Po oczyszczeniu polecamy zabezpieczyć plastiki produktem antystatycznym. Sięgnij po Interior Dressing.

Wskazówki

Dodatkowe narzędzia takie jak miękki pędzelek lub szczoteczka pozwolą Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Używaj czystej i delikatnej mikrofibry, aby uniknąć porysowania powierzchni.


Pakowanie

 Interior cleaner w zależności od wyboru poj.

Zalety 

 Łatwość pracy Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 1,99 zł Do 9,95 zł
5 2,99 zł Do 14,95 zł
5 4,99 zł Do 24,95 zł
5 1,00 zł Do 5,00 zł

Reviews (0)

Napisz opinię

Interior cleaner , środek do czyszczenie wnętrza i kokpitu

Interior cleaner , środek do czyszczenie wnętrza i kokpitu

INTERIOR CLEANER - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA I KOKPITU

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: