Nowy produkt

20000 Przedmioty

ADBL Bonnet - Płyn do prania tapicerki , podsufitki

ADBL Bonnet 0,5L-1L - PRANIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ , PODSUFITKI !

24,99 zł

Więcej informacji

Profesjonalny Płyn do Prania Tapicerki i Podsufitki ADBL Bonnet

Perfekcyjna Czystość i Świeżość! ADBL Bonnet to najwyższej jakości płyn do prania tapicerki i podsufitki, stworzony z myślą o wymagających profesjonalistach autodetailingu.

Skuteczność i Delikatność! Formuła ADBL Bonnet skutecznie usuwa plamy, zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy, jednocześnie dbając o delikatność materiałów. Dzięki temu Twoje wnętrze zawsze wygląda jak nowe.

Łatwe Użycie, Doskonałe Efekty! ADBL Bonnet jest łatwy w aplikacji i zapewnia szybkie oraz długotrwałe rezultaty. Idealny do regularnego utrzymania czystości w Twoim pojeździe.

Zaufaj Profesjonalistom! Wybierz ADBL Bonnet - płyn, który spełni najwyższe standardy czystości i świeżości, jakie oczekujesz od profesjonalnych środków autodetailingu.

Sposób użycia

ADBL Bonnet 0,5L -1L bez rozrabiaania z wodą. Aplikacja -  odkurzyć czyszczoną powierzchnię, a następnie nanieść preparat na szczotkę bądź ściereczkę z mikrofibry. Po wyszorowaniu lub przetarciu materiału wystarczy pozostawić go do wyschnięcia. Preparat należy wstrząsnąć przed użyciem.

Środki ostrożności

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI, PRZED UŻYCIEM PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU - OSTROŻNIE PŁUKAĆ WODĄ PRZEZ KILKA MINUT. DZIAŁA SZKODLIWIE PO POŁKNIĘCIU, DZIAŁA DRAŻNIĄCO NA SKÓRĘ I OCZY.

Pakowanie

Butelka 500 ml lub 1000 ml - 1 szt - do wyboruReviews (0)

Napisz opinię

ADBL Bonnet - Płyn do prania tapicerki , podsufitki

ADBL Bonnet - Płyn do prania tapicerki , podsufitki

ADBL Bonnet 0,5L-1L - PRANIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ , PODSUFITKI !

30 innych produktów w tej samej kategorii: