Nowy produkt

30000 Przedmioty

Hydro Dry środek do osuszania samochodu

HYDRO DRY - OSUSZACZ LAKIERU , SKONCENTROWANY HYDROWOSK

28,45 zł

Więcej informacji

Hydro Dry

Środek do osuszania lakieru
Hydro Dry 500 ml , 1L , 5L do wyboru

Jak działa Hydro Dry?

Opis Produktu

Hydro Dry to nasz sposób na błyskawiczne osuszanie samochodu. Produkt ten przeznaczony jest do rozbijania tafli wody znajdującej się na lakierze. Dzięki jego działaniu docieranie ręcznikiem będzie zdecydowanie łatwiejsze. Hydro Dry oszczędza nasz czas i drastycznie zmniejsza zużycie mikrofibr do osuszania w studio lub myjni. Skupia wodę i po ponownym opłukaniu cała tafla spływa w dół pozostawiając niemal suchą powierzchnię. W jego składzie znajduje się dodatek nabłyszczający. Dzięki niemu może być wykorzystywany jako szybki hydrowosk na mokro. Idealnie nadaje się również do stosowania jako nabłyszczacz do lakieru po myciu bezdotykowym. Jest niesłychanie wydajny. W butelce znajduje się koncentrat, który zalecamy przygotować w proporcjach 1:100. Stał się niezbędnikiem w studiach detailingowych oraz myjniach.

Jak osuszać karoserię?

Instrukcja użycia

Przygotuj czystą butelkę z triggerem. Zrób roztwór 1:100 Hydro Dry z wodą. Po umyciu samochodu zaaplikuj produkt na każdy z elementów. Obserwuj jak skupia wodę na lakierze. Spłucz cały samochód i dotrzyj zakamarki ręcznikiem. Na osuszoną powierzchnię możesz zaaplikować dowolny produkt zabezpieczający lub pozostawić efekt lekkiego nabłyszczenia po Hydro Dry.

Wskazówki

Zalecane stężenie gwarantuje najlepsze działanie produktu. Większa ilość Hydro Dry w przygotowanym roztworze nie wpłynie pozytywnie na jego działanie.

Pakowanie

 Hydro Dry w zależności od wyboru poj.

Zalety 

 Łatwość pracy , efektywny osuszacz lakieruRabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 2,99 zł Do 14,95 zł
5 4,99 zł Do 24,95 zł
5 1,99 zł Do 9,95 zł

Reviews (0)

Napisz opinię

Hydro Dry środek do osuszania samochodu

Hydro Dry środek do osuszania samochodu

HYDRO DRY - OSUSZACZ LAKIERU , SKONCENTROWANY HYDROWOSK

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: