Nowy produkt

30000 Przedmioty

APC Uniwersalny środek czyszczący

APC - SILNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY 

20,32 zł

Więcej informacji

APC

Środek do usuwania zabrudzeń
400ml , 1L , 5L do wyboru

Jak działa APC?

Opis produktu

APC to wielozadaniowy alkaliczny środek powierzchniowo-czynny przeznaczony do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. Występuje w mocnym koncentracie. Przeznaczony jest to czyszczenia przede wszystkim tłuszczu, oleju, smaru, zanieczyszczeń ropopochodnych i nagromadzonych nieczystości. Znakomicie sprawdzi się jako produkt do mycia silnika i wszelkiego rodzaju maszyn. Sprawnie rozpuszcza brud osadzający się w nadkolach i na oponach. Dolne partie elementów z tworzywa, dywaniki gumowe oraz materiałowe też nie stanowią dla niego problemu. W delikatnym rozcieńczeniu może być wykorzystywany do usuwania grubej warstwy brudu z twardych elementów plastikowych. Kolejnym zastosowaniem jest czyszczenie tapicerki materiałowej. W trudnych przypadkach zalecamy stosowanie rozcieńczenia 1:1 – 1:4. Przy lżejszych pracach można stosować rozcieńczenie nawet do 1:50.

Jak stosować APC?

Instrukcja użycia

Przygotuj koncentrat lub odpowiedni roztwór preparatu. Bardzo mocne zanieczyszczenia i mycie silnika 1:1 - 1:4. Przy mniejszym stopniu zabrudzenia sugerowane rozcieńczenie nawet 1:50. Podane wartości są orientacyjne, a każdy przypadek jest indywidualny. Spróbuj znaleźć możliwie największe rozcieńczenie, które usunie zabrudzenia.

Wskazówki

Nie nakładaj na rozgrzaną powierzchnię. Nie dopuszczaj do całkowitego wyschnięcia. Przed użyciem wykonaj test w mało widocznym miejscu. Warto mieć przy sobie odpowiednie pędzle, mikrofibry lub szczotki, które przyspieszą Twoją pracę.

Pakowanie

APC w zależności od wyboru poj.

Zalety 

 Łatwość pracy , silny środek czyszczącyRabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 2,99 zł Do 14,95 zł
5 4,99 zł Do 24,95 zł
5 1,99 zł Do 9,95 zł
10 3,99 zł Do 39,90 zł
10 6,99 zł Do 69,90 zł
10 2,99 zł Do 29,90 zł

Reviews (0)

Napisz opinię

APC Uniwersalny środek czyszczący

APC Uniwersalny środek czyszczący

APC - SILNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: