Nowy produkt

39999 Przedmioty

Leather protector , środek do pielęgnacji skóry

LEATHER PROTECTOR

36,99 zł

Więcej informacji

Chemotion leather protector

Środek do pielęgnacji skóry
LEATHER PROTECTOR  250 ml , 500ml , 1L , 5L do wyboru

Czym charakteryzuje się Leather Protector?

Opis produktu

Podczas pielęgnacji tapicerki skórzanej warto pamiętać o jej zabezpieczeniu. Kiedy skóra jest już wyczyszczona powinniśmy ją odpowiednio zaimpregnować. Leather Protector to specjalna formuła, która nawilża i odżywia skórzane elementy. Dzięki niej tapicerka staje się miękka i miła w dotyku. Zapobiega przed wysuszaniem i pękaniem. Ochrona sprawia, że wnętrze jest mniej podatne na ponowne zabrudzenia. Produkt ma pH zbliżone do naturalnego pH skóry. Jest w pełni bezpieczny. Nie powoduje przebarwień, a podczas pracy towarzyszy subtelny zapach prawdziwej skórzanej tapicerki. Dzięki regularnemu zabezpieczaniu uchronisz swoje wnętrze od wysuszenia, pękania oraz wycierania. Produkt ten występuje również w gotowych zestawach do czyszczenia oraz impregnacji tapicerek skórzanych. Przeznaczony do wszystkich rodzajów i kolorów skóry.

Jak zabezpieczyć tapicerkę skórzaną?

Instrukcja użycia

Przygotuj Leather Protector i pada. Delikatnie zwilż go produktem i rozprowadź po skórzanych elementach. Pamiętaj o wszystkich zakamarkach. Po aplikacji pozostaw środek, aby tapicerka mogła go wchłonąć i poczekaj do całkowitego wyschnięcia. Ewentualny nadmiar produktu zbierz mikrofibrą.

Wskazówki

Upewnij się przed impregnacją, że tapicerka skórzana jest czysta i sucha. Produkt jest bardzo wydajny, możesz go warstwować.

Pakowanie

 Leather protector w zależności od wyboru poj.

Zalety 

 Łatwość pracy Reviews (0)

Napisz opinię

Leather protector , środek do pielęgnacji skóry

Leather protector , środek do pielęgnacji skóry

LEATHER PROTECTOR

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: