ZESTAWY

ZESTAWY 

Przedstawiamy Państwu niezawodne i wielozadaniowe mikrofibry w zestawie. Wszystkie ściereczki pochodzą z naszej polskiej hurtowni. Dla Państwa wygody połączyliśmy je w różnokolorowe komplety, pakowane po trzy lub pięć sztuk. Szmatki doskonale sprawdzą się w gospodarstwach domowych i w samochodach, ale nie tylko.

Zestawy szmatek z mikrofibry, które ułatwiają sprzątanie

Przyjęło się, że tego typu ściereczki najlepiej jest wykorzystywać do usuwania kurzu. Rzeczywiście, gęste rozmieszczenie włókien sprzyja przyciąganiu nawet najdrobniejszych cząsteczek brudu do powierzchni materiału. Prezentowane tu zestawy szmatek przydadzą się jednak również w zupełnie innych okolicznościach. Ze względu na ich ponadprzeciętną chłonność można je bowiem stosować nie tylko do suchych nieczystości, lecz także do tych płynnych, jak mokra plama po wylanej kawie czy drobna wpadka szczeniaka, który wciąż uczy się zachowania czystości w domu. Warto ponadto wiedzieć, że mikrofibra jest jednym z niewielu materiałów, które nie pozostawiają smug. Zestawy szmatek można zatem z powodzeniem stosować do czyszczenia szklanych powierzchni, jak szyby okienne, lustra czy blaty stolików kawowych.

Zestawy szmatek do domu i do samochodu

Nie bez powodu mikrofibra od wielu lat obecna jest w większości polskich domów. Trudno o pomieszczenie, w którym ta tkanina nie znalazłaby zastosowania. W kuchni wykonanymi z niej ściereczkami można wycierać ręce, a także blaty kredensu po przygotowaniu jedzenia czy zlew po zmyciu naczyń. W salonie i domowym biurze mikrofibry w zestawie sprawdzą się przede wszystkim do wycierania kurzu i plam różnego pochodzenia z powierzchni stołu czy biurka. W łazience pomogą natomiast w utrzymaniu generalnej czystości. Bez takich szmatek trudno wyobrazić też sobie domową pralnię, piwnicę czy garaż. Jedną z grup, która wydaje się wyjątkowo zadowolona z tych niewielkich akcesoriów, są kierowcy. Osoby, które o swój samochód dbają jak o największy skarb, od razu docenią nasze zestawy szmatek z mikrofibry. Be trudu poradzą sobie one z polerowaniem deski rozdzielczej, gałki zmiany biegów czy szyb.

Uniwersalne i wielorazowe mikrofibry w zestawie

Nie musimy chyba Państwa przekonywać, że proponowany przez nas produkt jest uniwersalny. To Państwo zdecydują jednak o tym, do czego zechcą wykorzystywać te gotowe komplety. Domyślamy się, że będzie to sprzątanie samochodu oraz przynajmniej kilku pomieszczeń w domu lub mieszkaniu. To właśnie z tego powodu nasze zestawy szmatek z mikrofibry obejmują trzy lub pięć sztuk. Doskonale wiemy, że w wielu przypadkach i te liczby okażą się niewystarczające. Niska cena zachęca jednak do zakupu kilku zestawów naraz. Szmatki są wielorazowe, a każdą z dostępnych w naszym asortymencie ściereczek po kilkukrotnym użyciu można wyprać ręcznie lub w pralce, w temperaturze 30 stopni.