APLIKATORY

APLIKATORY 

Aplikatory z mikrofibry – dopieść swój samochód!

Codziennie dbasz o swoje zdrowie oraz urodę. Podobnie jest w przypadku Twojego auta: pilnujesz, aby działało sprawnie a do tego regularnie przeprowadzasz na nim czynności typowo pielęgnacyjne i upiększające. I tak jak do twarzy i ciała stosujesz różnego rodzaju aplikatory, waciki lub rękawice, tak samo warto stosować je podczas pielęgnacji karoserii, felg, zderzaków i innych elementów pojazdu. W końcu taka kosmetyka należy się nie tylko samochodom, ale również motocyklom i innym jedno oraz dwuśladom. Stosując je szybko przekonasz się dlaczego warto postawić na aplikatory do kosmetyków samochodowych z mikrofibry. Będzie to widoczne gołym okiem i odczuwalne podczas ich stosowania.

Dlaczego mikrofibra jest najlepsza dla Twojego auta?

Mikrofibra to włókno stosowane bardzo wszechstronnie. Używana jest chętnie podczas codziennych domowych porządków, powstają z niej również elementy pościeli i wiele innych praktycznych artykułów. Mikrofibra, zwana inaczej mikrofazą, znakomicie wchłania wilgoć. Ponadto – łatwo prać ją w pralce i niezwykle szybko schnie. Mikrofibra świetnie sprawdza się podczas mycia różnych powierzchni nie rysując ich. Szmatkami z mikrofibry można wycierać kurze, przecierać okna i lustra oraz wszelkie inne powierzchnie aby nie pozostawić na nich smug lub pozostałości charakterystycznych dla innych tekstyliów. Aplikatory do wosku samochodowego wykonane z mikrofibry są zatem strzałem w dziesiątkę kiedy chcemy aby powierzchnia auta lśniła i była pięknie wypolerowana.

Praktyczne aplikatory

Okrągłe, kolorowe aplikatory do wosku i innych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji i konserwacji widocznych części samochodu są także bardzo wygodne w użytkowaniu. Dzięki praktycznej gumce umożliwiającej zakładanie ich na dłonie polerowanie i woskowanie stanie się jeszcze łatwiejsze niż dotychczas! Nakładanie kosmetyków samochodowych za pomocą specjalnych aplikatorów oraz rękawic z mikrofibry jest ponadto o wiele szybsze niż przy użyciu zwykłej ściereczki. Jednocześnie pozwalają na bardzo precyzyjne nałożenie preparatu nawet w najgłębszych wymagających tego zakamarkach. Dbanie o samochód i jego piękny wygląd jeszcze nigdy nie było tak wdzięczne i tak proste! Rozpieszczaj swoje auto i ciesz się jego idealnym połyskiem każdego dnia!